1pneu.eu

VYBERTE SI Z ŠIROKÉ NABÍDKY PNEUMATIK BARUM PRO VŠECHNA ROČNÍ OBDOBÍ NA 1PNEU.EU

LETNÍ
PNEUMATIKY

CELOROČNÍ
PNEUMATIKY

ZIMNÍ
PNEUMATIKY

OBJEVTE PRODUKTOVOU RADU PNEUMATIK BARUM,
KTERÉ JSOU PŘIZPŮSOBENY VAŠIM POTŘEBÁM

NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ROZMĚRY BARUM PNEUMATIK
V NÁSLEDUJÍCÍM SEZNAMU NAJDETE NAŠE NEJPOPULÁRNĚJŠÍ ROZMĚRY

HISTORIE SPOLEČNOSTI BARUM

Značka Barum, jeden z nejznámějších výrobců pneumatik, je známá tím, že nabízí velmi kvalitní pneumatiky za velmi přijatelnou cenu. Společnost v současné době prodává v celé Evropě, ale k mezinárodnímu úspěchu prošla dlouhou cestou.

Společnost začala svou kariéru jako Baťa ve dvacátých letech minulého století v České republice. Zpočátku se zabývala výrobou obuvi a později výrobou pneumatik pro jízdní kola. Od roku 1932 se pustila také do výroby pneumatik, která byla tak úspěšná, že se stala její hlavní činností. Změnili název a začali prodávat pneumatiky pod názvem Barum. V 90. letech 20. století koupila významnou část vlastnictví společnosti Continental, čímž vznikl Barum Continental, jeden z největších výrobců pneumatik v České republice. V roce 2017 přesáhl počet vyrobených pneumatik 21 milionů.

Barum se specializoval především na pneumatiky pro osobní automobily, ale později začal vyrábět také pneumatiky pro užitková vozidla. Sortiment pneumatik pro osobní automobily, SUV a dodávky zahrnuje zimní, letní a celoroční pneumatiky.

Stručně řečeno, filozofií společnosti je „Dobré pneumatiky za dobrou cenu“, což jasně vyjadřuje zásadu společnosti: nabízet nejlepší možnou kvalitu za cenu nižší, než je cena střední třídy. O této kvalitě svědčí skutečnost, že značka Barum byla v průběhu let v několika nezávislých testech ohodnocena jako „doporučená“.

Barum