Falken Tire je oficiálním partnerem mistrovství světa v házené mužů 2023

Falken Tire  Europe bude oficiálním partnerem mistrovství světa mužů IHF 2023 pro nadcházející turnaj.

Akce se uskuteční na devíti místech ve Švédsku a Polsku mezi 11. a 29. lednem. Partnerství zorganizovala sportovní marketingová agentura Sportfive, která je zodpovědná za exkluzivní marketingová a mediální práva pro všechna mistrovství světa IHF do roku 2031.

Bude to již druhá spolupráce mezi Falkenem a Mezinárodní házenkářskou federací. Falken si zajistil právo na logo (oficiální partner mistrovství světa mužů IHF 2023) a kromě loga také reklamní práva na každé brance a středovém kruhu hřišť. Součástí spolupráce je i komunikace na sociálních sítích a příprava a distribuce tištěných materiálů. Falken se zároveň objeví ve 30-sekundových videoreklamách, které se budou zobrazovat na velkých obrazovkách devíti sportovních hal před začátkem a v poločase každého zápasu.

falken tire ihf

„Házená má velký význam nejen v Evropě, ale i ve světě, což nás přimělo se opět zúčastnit tohoto kvalitního turnaje. Fakt, že se mezinárodní turnaj koná v zemích, které patří mezi naše hlavní trhy, je dalším velkým důvodem naší účasti,“ řekl Markus Bögner, generální ředitel a prezident Falken Tire Europe GmbH. „Máme také dlouhodobý vztah s lidmi ve Sportfivu, kteří nám vždy nabízeli vynikající příležitosti, které dokonale zapadají do image nadšení, výkonu a výsledků značky Falken.“

Robert Müller von Vultejus, ředitel pro růst ve Sportfivu, dodává: „S Falkenem získalo mistrovství světa v házené IHF skvělého partnera s dalekosáhlým vlivem na relevantních trzích. Jsme rádi, že jsme spojili dva globální partnery na jedné z nejvzrušivějších sportovních událostí příštího roku.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük