Kumho ECSTA HS52, Fin-Sread – 2 IF Design Award

Společnost Kumho je již známým účastníkem mezinárodních produktových ocenění, neboť získala ne jedno, ale hned dvě ocenění 2022 IF Design Awards v kategorii automobilů/vozidel. Jeden pro novou vysoce výkonnou pneumatiku Kumho ECSTA HS52 a jeden pro nejnovější bezvzduchovou pneumatiku budoucnosti, Fin-Sread.

Nově představené pneumatiky Kumho ECSTA HS52 jsou určeny pro prémiové značky a sportovní vozy. Dezén s pevnými bloky pomáhá udržovat rovnoměrný tlak na povrch vozovky, snižuje otřesy a hluk a zlepšuje jízdní komfort. Silné ramenní bloky zajišťují stabilitu a dobrou ovladatelnost.

S rozvojem autonomního řízení se automobil mění z běžného dopravního prostředku na mobilní životní prostor. Fin-Sread je nová elektronická platforma pro bezvzduchové pneumatiky. Její bezvzduchová konstrukce pomáhá snižovat počet nehod tím, že eliminuje propíchnutí, zatímco nezávislé ovládání každé jednotky maximalizuje jízdní komfort a středová část aktivně blokuje hluk.

Ceny IF, které pořádá německé Mezinárodní fórum designu, patří k nejprestižnějším na světě. Tato 69 let stará ocenění jsou spolu s cenami Red Dot a IDEA považována za jedny z největších světových cen za design. Vítěze vybírá nezávislá porota složená z odborníků na design prostřednictvím komplexního výběrového procesu, který zohledňuje vynikající design, inovace, šetrnost k životnímu prostředí, kvalitu, funkčnost a pohodlí. V loňském roce získala společnost Kumho všechny čtyři hlavní světové ceny za design – německou cenu iF Award, severoamerickou cenu IDEA Award, německou cenu Red Dot Award a japonskou cenu Good Design Award.

Cho Mansik, vedoucí výzkumu a vývoje společnosti Kumho Tire, uvedl:

„Se zrychlující se elektrifikací vozidel se rychle vyvíjí i konstrukce jejich součástí. Vyvíjejí pneumatiky, které vytvářejí synergie s ostatními komponenty a rychle překračují stávající limity. Naše produkty i nadále odrážejí vizi společnosti Kumho zaměřenou na budoucnost a hodnotu.“

Vyberte si z naší široké nabídky zimních, letních a celoročních pneumatik!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *