Pneumatika Proxes Comfort se v testu Auto Express umístila na druhém místě

Pneumatika Toyo Tires obsadila druhé místo v testu letních pneumatik Auto Express v roce 2023 s celkovým hodnocením 98,9 %. Pneumatika Proxes Comfort získala od magazínu status „Doporučena“.

Toyo Tires

Auto Express, který vychází každý týden, je největší britský motoristický magazín. Časopis je znám a vysoce uznáván pro své hloubkové recenze a testy nejnovějších aut. Jeho testy pneumatik jsou velmi zajímavé a čtené. Noviny ocenily pneumatiku Proxes Comfort takto: „Toyo během testů sestavilo působivě kompletní a dobře vyvážený balík. Pneumatika Proxes Comfort poskytla vynikající zážitek z jízdy.“

Časopis dále popsal pneumatiku jako pneumatiku s „vyváženým výkonem ve všech disciplínách“, jakož i „silným výkonem na suchu“, přičemž dodal, že pneumatika Proxes Comfort zaostávala méně než metr za nejlepšími v brzdění a byla na testovací dráze asi o sekundu pomalejší než vítězná pneumatika.

Kromě úspěchu ve výkonnostních testech časopis poznamenal, že pneumatika Proxes Comfort se umístila na třetím místě ve spotřebě paliva.

Pneumatika Proxes Comfort, která se vyrábí v novém evropském závodě společnosti Toyo Tires v Srbsku, byla vyvinuta tak, aby splňovala potřeby technologicky vyspělejších vozidel, která vyžadují stabilitu při vysokých rychlostech a komfort v podobě nízké hlučnosti na dlouhé vzdálenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *