Společnost Toyo Tires je opět sponzorem golfového turnaje žen

Golf. Sport, který lidstvo zná již po staletí. Kdysi výsada bílých a mocných mužů. Dnes sport, kde se nejen obchoduje, ale také buduje přátelství a zábava. Počátky golfu jsou poněkud sporné. Tak, jak ho známe dnes, jednoznačně pochází ze Skotska a na britských ostrovech se hrál po staletí. A přesto lze kořeny golfu vysledovat až do středověké Číny, kde ho hrály privilegované císařské rodiny pro zábavu. Věděli jste, že golf byl před 123 lety součástí letních olympijských her? Poprvé byl totiž zařazen jako disciplína na letní olympijské hry v Paříži v roce 1900. Znovu se objevil na letních olympijských hrách o čtyři roky později v Saint Louis. Poté dostal golf na olympijských hrách stopku na 112 let a znovu se objevil v roce 2016 na letních olympijských hrách v Riu de Janeiru.

Společnost Toyo Tires obnovila partnerství s turnajem Amundi Evian Championship. Tento turnaj je jedním z pěti hlavních turnajů ženské golfové tour, která zahrnuje také: U.S. Women’s Open, KPMG Women, PGA Championship, AIG Women’s Open, ANA Inspiration. Turnaj Evian Championshop pořádá Ladies European Tour a LPGA.

Hlavním sponzorem turnaje, který se bude konat od 27. do 30. července v krásném místě Evian-les-Bains ve Francii u Ženevského jezera, bude společnost Toyo Tires. Amundi Evian Championship se koná v Evian Resort Golf Clubu od roku 1994 a je nejen jednou z předních světových golfových akcí, ale také jednou z největších. Na hřišti Champions Course v Evian Resortu se představí 132 elitních golfistek, z nichž 70 nejlepších postoupí do cutu. Tyto nejlepší hráčky se utkají o první místo na šampionátu a také o podíl z prize money ve výši 6,5 milionu dolarů.

LETNÍ PNEUMATIKY TOYO TIRES

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *