Nová hračka pro milovníky vozů 4×4 nejen do terénu

Nová pneumatika Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 je prémiová terénní pneumatika, která zvládne nejen výzvy terénu, ale obstojí také na asfaltu.

Jak pneumatika Dueler All-Terrain A/T002 dosahuje tohoto výkonu?

  • S agresivním designem pneumatiky: lepší přizpůsobivost a rychlejší reakce na různé typy terénu. Inovativní šestiúhelníkový tvar bloků a design dezénu zajišťuje vynikající přilnavost a vyváženost brzdění na různých površích, jakož i přilnavost na blátě a sněhu, přičemž se pneumatika po návratu na asfalt sama čistí.
  • S vynikající přilnavostí na mokré i suché vozovce: pro dokonalou ovladatelnost nabízí silnou přilnavost v přímém směru i v zatáčkách, k čemuž výrazně přispívá směs s vysokým obsahem siliky. Pneumatika má také označení 3PMSF a M+S, díky čemuž je ideální do zimních podmínek.
  • Se 40% lepším kilometrovým výkonem než její předchůdce, díky maximalizované šířce a hloubce dezénu a optimalizované kontaktní ploše.

Pneumatika prémiové kategorie přizpůsobená potřebám řidičů

„Na základě našeho komplexního průzkumu trhu hledají řidiči vozidel 4×4 svobodu a dobrodružství, jakož i jistotu a klid, aby byli připraveni na cestu bez ohledu na počasí či terén. S novou pneumatikou Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002 dáváme všem řidičům 4×4 potřebnou jistotu a kontrolu.“ řekl Emilio Tiberio, COO & CTO Bridgestone EMIA.

Nová pneumatika Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002, vyvinutá a vyráběná v Evropě, je k dispozici ve 43 rozměrech od 15 do 19 palců. Terénní pneumatika byla navržena a testována v evropském výzkumném a vývojovém centru společnosti Bridgestone pomocí technologie Virtual Tyre Development, která umožňuje vytvořit a virtuálně otestovat digitální verzi vyvíjené pneumatiky ještě před vytvořením prototypu. Výsledkem tohoto udržitelného řešení je výrazná úspora surovin a emisí CO2 během vývoje.

Bridgestone Dueler All-Terrain A/T002, vytvořená v souladu se závazkem společnosti Bridgestone E8, je také výsledkem zkušeností a odborných znalostí, které společnost Bridgestone získala při vývoji pneumatiky speciálně navržené pro Lamborghini Huracán Sterrato. Jako exkluzivní partner pneumatik pro tento superautomobil Bridgestone jedinečným způsobem vyvinula první terénní pneumatiku run-flat pro superautomobily, aby zlepšila terénní schopnosti modelu Huracán Sterrato a zároveň maximalizovala vzrušení a požitek z jízdy na asfaltu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *