Kumho Tire je výhradním dodavatelem pneumatik pro TCR World Tour 2023

Kumho Tire TCR World Tour 2023
  • Kumho Tire se stává jedním z hlavních sponzorů nejvýznamnějšího světového závodu silničních automobilů TCR World Tour
  • Závod se uskuteční v 8 regionech v několika zemích Evropy a Jižní Ameriky.
  • Kumho Tire bude výhradním dodavatelem pneumatik pro „KUMHO TCR World Tour“.
  • Společnost plánuje pokračovat ve sponzorování nadcházejících motoristických závodů po celém světě, aby posílila svou pozici výrobce pneumatik s novými technologiemi. Tím chce dále zlepšit image své značky.

Společnost Kumho Tire (generální ředitel Iltaik Jung) ve čtvrtek (místního času) podepsala celosvětovou sponzorskou smlouvu se společností WSC Group pro KUMHO TCR World Tour.

Slavnostního podpisu se zúčastnili zástupci obou stran, včetně výkonného viceprezidenta Sales-Europe Gangseunga „Tony“ Leeho, viceprezidenta Kumho Tire pro globální marketing Janghyuka Yoona (Johna Yoona), prezidenta WSC Marcella Lottiho a provozního ředitele WSC Nunzieho Corvina.

Kumho Tire World Tour

Akce se uskuteční v osmi regionech (na čtyřech kontinentech), kterými jsou Portugalsko, Belgie, Itálie, Maďarsko, Uruguay, Argentina, Austrálie a Macao. Ze všech tratí je nejdelší trať Spa v Belgii. Přestože se jedná o jednu z nejrychlejších tratí na světě, má spoustu zatáček, což pravděpodobně přinese napínavé závody. Kromě toho se okruh Bathurst, který je nejlepší v Austrálii, nachází v hornatém terénu a umožňuje divákům vychutnat si závod obklopený krásnou krajinou.

Všechna vozidla, která se zúčastní nadcházejícího závodu Kumho Tire World Tour, budou vybavena závodními pneumatikami Kumho ECSTA S700, které se vyznačují vynikající přilnavostí a umožňují stabilní jízdu ve vysokých rychlostech. V průběhu soutěže bude představena závodní pneumatika Kumho ECSTA W701, která nabízí vynikající ovladatelnost a stabilitu i na mokrém povrchu.

Kumho Tire TCR World Tour 2023

Kumho Tire bude v roce 2022 poprvé sponzorovat závody TCR v evropském regionu. Letos společnost přidala na seznam sponzorů dva regionální závody (TCR Jižní Amerika a TCR Střední východ) a tři národní závody (TCR Austrálie, TCR Brazílie a TCR Finsko). Kumho Tire plánuje využít tento exkluzivní sponzorský vztah k prezentaci svého technologického vývoje a posílení image své značky.

Prezident MS Marcello Lotti si je jistý spoluprací s Kumho Tire: „Kumho Tire si vysloužila uznání za kvalitu a technologickou dokonalost svých produktů tím, že poskytuje oficiální pneumatiky pro TCR Europe a další významné závody. Jsem si jistý, že letošní KTWT bude vzrušujícím závodem.“

„Na základě našich dlouholetých zkušeností s technologiemi pro motorsport rozšiřuje Kumho Tire své obzory jako partner TCR World Tour,“ řekl Janghyuk Yoon (John Yoon), senior viceprezident globálního marketingu společnosti Kumho Tire, „Budeme pokračovat v posilování naší pozice na trhu vysoce výkonných pneumatik. „Od roku 2022 je Kumho Tire výhradním dodavatelem pneumatik pro TCR Europe, TCR Eastern Europe, TCT Denmark a TCR Spain, což je důkazem vysoké kvality našich pneumatik. Závod je dobrou příležitostí pro pneumatiky výrobce předvést své speciální vlastnosti, které jsou založeny na pokročilých technologiích, včetně přilnavosti a řízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *