Nexen Tire zahajuje novou kampaň s Kervinem Brisseauxem

Společnost NEXEN TIRE představila vizuální podobu své kampaně s mezinárodně uznávaným haitsko-americkým umělcem Kervinem Brisseauxem.

Nexen

Nejnovější kampaň NEXEN TIRE je založena na sloganu „We’ve got you“, který vystihuje tři pilíře značky: módu, inovace a péči. Touto výjimečnou kampaní se NEXEN TIRE prezentuje na evropském trhu jako módní, vzrušující a inovativní značka. Součástí této strategie je Kervin Brisseaux, světoznámý umělec, jehož komiksový styl ilustrací zahrnuje vlivy módy, hudby a dalších aspektů popkultury.

Společnost NEXEN TIRE představila dvě kreativní umělecká díla, která působivě ilustrují jedinečné vlastnosti výrobků této značky. Společnost spolupracovala s renomovanou kreativní agenturou Saint Elmo’s, známou svými odbornými znalostmi v oblasti značky, designu, kampaní a tvorby obsahu, aby vytvořila jasnou a výstižnou vizualizaci poselství značky pomocí ohromujících uměleckých děl.

Nexen Kervin Brisseaux

Stylizovaná zvířata v motivu kampaně vzbuzují důvěru a hrdost. Barevné provedení vychází z charakteristických barev značky NEXEN TIRE. Poselství kampaně „jezdec budoucnosti, připravený pro všechny“ má zdůraznit inovativní, hranice překračující charakter značky NEXEN TIRE.

„Spolupráce se společností NEXEN TIRE byla neuvěřitelně pozitivní zkušeností. Sdílíme společnou vizi vytváření inovativních kampaní, což nám umožnilo vyzdvihnout uměleckého génia Kervina Brisseauxe,“ řekl Stefan Schütte, CCO společnosti Saint Elmo’s.

DC Kim, viceprezident pro prodej a marketing společnosti NEXEN TIRE Europe, řekl: „Věříme, že spolupráce s Kervin Brisseaux a Saint Elmo’s posouvá značku na další úroveň. NEXEN TIRE se odvažuje být jiný, což dokazuje naši průkopnickou roli v odvětví pneumatik. Našimi poutavými snímky chceme lidi překvapit, vystoupit z davu a představit NEXEN TIRE a její produkty široké veřejnosti neobvyklým způsobem.“

Společnost plánuje rozšířit svou průkopnickou kampaň a komunikaci značky na evropském trhu. Témata kampaně budou umístěna do různých marketingových aktivit, a to jak online, tak offline, aby zaujala představivost spotřebitelů v celé Evropě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *